18 lipca, 2024

Jimmy Web

Blog

Jak zrobić miejsce w archiwum? Skorzystaj z oferty brakowania dokumentacji

Każdy przedsiębiorca boryka się z kwestią archiwizowania dokumentów. Są one potrzebne, gdy trzeba odszukać jakąś sprawę z przeszłości lub gdy zażąda tego np. Urząd Skarbowy. Problemem wydaje się być ograniczona ilość miejsca w archiwum. Długość przechowywania akt jest określona prawnie. Gdy nie ma zbyt wiele miejsca na dokładanie nowych dokumentów, warto zlecić brakowanie dokumentów firmie zewnętrznej.  Brakowanie polega na wytypowaniu tej części dokumentów, których nie trzeba już przechowywać oraz nie są przydatne dla danej instytucji. Skuteczne brakowanie akt powinno być przeprowadzone przez sprawdzoną, specjalistyczną firmę.

Nie wyrzucaj dokumentów do kosza!

Wyrzucanie dokumentów firmowych do kosza jest bardzo dużym błędem. W ten sposób mogą zostać łatwo przechwycone przez obcą osobę. Stąd już prosta droga do problemów. Jeśli nie masz pracowników, którzy mogliby się zająć archiwalnymi dokumentami skorzystaj z pomocy. Bezpieczne brakowanie dokumentacji oferowane przez naszą firmę zapewni Ci bezpieczeństwo. Brakowanie akt to nasza specjalność, a cały proces opiera się na sprawdzonych procedurach. Działamy głównie we Wrocławiu i okolicach, ale jeśli Twoja firma znajduje się nieco dalej zachęcamy do kontaktu.

Skuteczne brakowanie akt

Aby brakowanie dokumentów było całkowicie bezpieczne musi być wykonywane przez osoby bardzo odpowiedzialne. Ta cecha z pewnością określa nasz zespół pracowników. Brakowanie, które zostanie nam powierzone będzie wykonane w pełni profesjonalnie. Brakowanie dokumentacji odbywa się zawsze z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb naszych klientów. Jest wykonywane w odpowiednim czasie i o odpowiedniej porze, tak aby nie zakłócać pracy przedsiębiorstwa.

Co zyskasz wybierając nasza ofertę?

Jesteśmy firmą, która zapewnia:

  • brakowanie akt, przy użyciu własnych pojemników i kontenerów,
  • usuwane zbędnych elementów – koszulek, spinaczy, zszywek, segregatorów, teczek,
  • brakowanie z zachowaniem 4. Klasy tajności,
  • zapis cyfrowy z całości przeprowadzonych działań,
  • otrzymanie Protokołu oraz Certyfikatu Zniszczenia.

 

Jeśli szukasz firmy z Wrocławia, której profesją jest brakowanie akt serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.